قوانین سایت

۱: تمام برنامه ها و آموزش های مورد فروش درسایت www.apprayan.com تست شده و ۱۰۰% کارمیکنند در صورت وجود مشکل درنصب و اجرا , پشتیبانی سایت شما را راهنمایی میکند تا مشکل را رفع کنید . لازم به توجه است که در صورت اثبات عدم کار کرد برنامه وآموزش ها مبلغی که پراخت کردید  به شما عودت داده میشود. (کسر۵۰۰ تومان بابت برگشت پول از طرف بانک + کسر کارمزد درگاه پرداخت )

توجه فرمائید در صورت وجود ویروس بر روی کامپیوتر شما و یا دیگر مشکلاتی که از سوی کامپیوتر شما است و باعث اختلال در کارکرد برنامه ها شده است امکان بازگشت مبلغ وجود ندارد البته اثبات کارکرد برنامه خریداری شده به شما ۱۰۰% بر عهده ما است  . شما ملزم هستید در صورتی که بعد ازخرید با مشکلی مواجه شدید سریعا به پشتیبانی سایت اطلاع دهید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد.

۲: مدت اعتبار لینک دانلود ۲۴ ساعت است و شما میبایست در این زمان فایل مورد نظر خود را دانلود نمایید.  درصورت دریافت نکردن محصولی که وجه آنرا پرداخت کردید و یا داشتن مشکل با لینک دانلود میتوانید با ارسال درخواست به پشتیبانی لینک جدید دریافت نمایید. شما ملزم هستید تا ۱۲ ساعت بعد ازخرید درصورت مشکل دار بودن لینک دانلود آنرا اطلاع دهید .( توجه کنید که لینک دانلود دوباره فقط به ایمیلی که هنگام خرید وارد کردید ارسال خواهد شد ! )

 

۳ : جهت دریافت پشتیبانی ارایه آدرس ایمیل خرید و  اسم خریدار  الزامی میباشد .

 

کاربر عزیز زمان سفارش محصول مشخصات خود را کامل وارد کنید تا در صورت بروز مشکل مورد بررسی قرار گیرد.

 

 

 

با سلام خدمت شما بازدید کننده گرامی , لطفا قبل از خرید قوانین سایت را به دقت مطالعه کنید - جهت ارتباط با پشتیبانی اینجا کلیک کنید
close
پشتیبانی

جهت ارتباط مستقیم از طریق تلگرام به آیدی های زیر پیام دهید : parse_group@ یا app_rayan@

سوالی دارید ؟‌ خوشحال میشم جوابتونو بدم